top of page

Віконна фурнітура

rotosecure.webp

Надійна фурнітура дуже важлива для правильної та безпечної роботи металопластикових вікон. Завдяки фурнітурі вікно може відкриватися різними способами просто і без зусиль, незважаючи на важку вагу віконної стулки, щільно притискатися, виключаючи будь-які продування. Дешева неякісна фурнітура швидко зношується, люфтить, втрачає свою функціональність та естетичний вигляд з часом, тому важливо вибрати гарну фурнітуру.
 

У продукції, яку ми пропонуємо, використовується тільки високоякісна фурнітурава німецького виробництва: ROTO - у профільних системах: Aluplast і WDS, а також фурнітура AXOR як бюджетний варіант.

logo_roto.png
roto-details.png

Фурнітура Roto

Roto Frank AG — провідний світовий виробник фурнітури для пластикових, дерев'яних та алюмінієвих вікон та дверей. Компанія була заснована в 1935 році у Штутгарді (Німеччина). Сьогодні Roto — це 13 виробничих підприємств по всьому світу, розгалужена дилерська мережа та бюро продажу більш ніж у 40 країнах світу.

Roto NT

Поворотно-відкидний тип відкривання віконних систем має великий попит на ринку в Центральній та Східній Європі та популярний у багатьох країнах. Поворотно-відкидні технології дозволяють легко відкрити або відкинути вікно, достатньо лише перевести ручку у відповідне положення.

 

Roto NT — одна з найбільш популярних поворотно-відкидних систем у всьому світі. Навіть у стандартній комплектації вікно з фурнітурою Roto NT вже має базову безпеку. Використання системи Clip & Fit, що зменшує кількість деталей у конструкції, дозволяє виконувати швидкий та точний монтаж, чи то ручне, чи автоматизоване виробництво.

 

Roto NT — це єдина система віконних приладів, за допомогою якої можна розробляти та виготовляти будь-які спеціалізовані вікна різних типів та розмірів.

acor.png
axor-details.png

Фурнітура Axor

Надійна фурнітура дуже важлива для правильної та безпечної роботи металопластикових вікон. Завдяки фурнітурі вікно може відкриватися різними способами просто і без зусиль, незважаючи на важку вагу віконної стулки, щільно притискатися, виключаючи будь-які продування. Дешева неякісна фурнітура швидко зношується, люфтить, втрачає свою функціональність та естетичний вигляд з часом, тому важливо вибрати гарну фурнітуру. Компанія AXOR Industry виробляє якісну віконну та дверну фурнітуру, доступна ціна стане приємним доповненням.


AXOR INDUSTRY – відома компанія-виробник фурнітури для віконних та дверних систем. Компанія надійно закріпилася на ринку завдяки високим стандартам виробництва та продуманої цінової політики. Компанія AXOR має власний новий завод із виготовлення віконної фурнітури, розташований в Україні.
 

Вся продукція компанії користується попитом на українському ринку та активно експортується до країн ближнього зарубіжжя. Основна мета та девіз компанії AXOR – виготовлення практичної зручної фурнітури для комфорту клієнтів. Компанія AXOR активно впроваджує нові технології та розробки, використовує якісні матеріали.

Захисне покриття фурнітури

axor-detail.jpg

Поверхня всіх виробів продукції AXOR INDUSTRY захищена запатентованим покриттям - Total Protect Technology, яке забезпечує високу стійкість до появи корозії на виробах протягом усього терміну експлуатації. (За результатами випробувань продукції AXOR присвоєно найвищий - 5-ий клас стійкості до корозії відповідно до вимог EN 1670).

Отримати кваліфіковану консультацію

vodafone.png
(097) 545 46 95
Kyivstar.png

ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання

bottom of page