top of page

Захисні ролети

rolets2.webp

Ролетні системи (інші назви – ролети, рольставні) встановлюються на віконні та дверні отвори для захисту приміщень від злому та проникнення, від сонця, вітру та дощу, від шуму та сторонніх поглядів. Алюмінієві ролети стійкі до корозії, впливу атмосферних опадів, міцні і надійні, екологічно чисті.

Захист від сонця

Збереження комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор та фіранок, меблів та килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів.

Захист від шуму

Зниження рівня сторонніх шумів у приміщенні для більш ефективної роботи та приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів із пінним наповненням.

Захист від негоди

Надійний захист вікна від атмосферних явищ (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки чи будь-які інші предмети, підхоплені сильним вітром, не зашкодять вікна та двері.

Захист від сторонніх поглядів

Можливість насолодитися усамітненням у власному будинку чи квартирі. Ваше приватне життя під надійною охороною! Особливо актуальним для першого поверху.

Економія енергії

При опущеному ролетному полотні між ролетою та вікном утворюється повітряний прошарок, який виконує функцію «термосу», тому ролети сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло – у холодні. Це забезпечує економію енергоресурсів до 20%.

Отримати кваліфіковану консультацію

vodafone.png
(097) 545 46 95
Kyivstar.png

ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання

bottom of page