top of page

Розширення балкона

dsc05383.jpg--hYyjan.jpg

Розширення балкона способом виконання зварювально-монтажних робіт — це збільшення площі балкона по підлозі або збільшення ширини підвіконня, згодом і повітряного простору.
З точки зору будівельної механіки це дуже серйозний будівельний процес, що вимагає певних знань та навичок, тому цю справу необхідно довіряти професіоналам!
Наша компанія здійснює Розширення балконів у Полтаві не один рік і тому ми володіємо багаторічним досвідом роботи, безцінними знаннями та високопрофесійними кадрами, які працюють у нас у даному напрямку!

 

Здійснюється дана процедура за допомогою металопрокату: швелерів, куточків, профільної труби та арматури. Вони закріплюються за допомогою електрозварювання, а також з використанням
анкерних болтів.

1_5.webp

Розширення балкона по підлозі (винесення балкона)

Дана послуга необхідна при потребі клієнта збільшити площу балкона по підлозі, а в усьому іншому балкон має вигляд класичного/стандартного балкона. Здійснюється дана послуга з будь-якою метою і бажанням замовника.

4_0.webp
Розширення балкона по верхньому горизонтальному периметру огорожі «з повним демонтажем старої огорожі» (винесення підвіконня)

Збільшується ширина підвіконня, а площа підлоги залишається незмінною. Ця послуга збільшує повітряний простір балкона і підвіконня стає більш функціональним за рахунок своєї ширини, наприклад, можна поставити горщики з квітами і т.д.

dsc05131.jpg--I3WWg8.jpg
Винос балкона по верхньому горизонтальному периметру огорожі «з підваркою на стару огорожу та її посилення» (розширення або винесення підвіконня)

Послуга можлива за умови задовільного стану старої огорожі та можливості її посилення, а також невеликим планованим навантаженням* на цю огорожу.
Використовується за бажанням збільшити повітряний простір балкона та зробити підвіконня більш функціональним, за меншою витратною вартістю ніж послуга — Розширення балкона по верхньому горизонтальному периметру огорожі «з повним демонтажем старої огорожі».

*під навантаженням мається на увазі введення ваги планованої балконної рами і подальшого облаштування та використання балкона. Вага балконної рами залежить від профільної системи та конфігурації.

dsc05131.jpg--I3WWg8.jpg
Розширення балкона по підлозі під "Французьке скління" (розширення або винос "Французького балкона")

Дана послуга не тільки збільшить площу балкона по підлозі, а й дасть можливість здійснити "Французьке скління", що дасть підвищене відчуття повітряного простору і більш презентабельний зовнішній вигляд завдяки тому, що нижній периметр скління можна затонувати і декорувати кованою решіткою зовні.

Більше прикладів наших робіт Ви можете знайти у галереї
bottom of page