top of page
Empty Room

Про нас

Розпочавши свою діяльність у 2006 році, у вигляді звичайної бригади, спеціалізація якої була металопластикові вікна у Полтаві, ми одразу стали стрімко розвиватися та вдосконалюватися у цьому напрямку.

Вже з 2008 року нас знають як компанію, яка виконує повний спектр послуг зі скління будь-якої складності з використанням як металопластикових, так і алюмінієвих конструкцій, а також здійснення будівельно-монтажних робіт з облаштування балконів та лоджій у Полтаві та Полтавській області. Нашими клієнтами є як приватні особи, так і державні та приватні установи. 

Окремим нашим напрямком є ​​продаж, монтаж та обслуговування кондиціонерів. 

Також займаємось продажем та монтажем вхідних бронедверей.

Сучасний віконний ринок пропонує безліч виробників та модифікацій металопластикових вікон. На сьогоднішній день металопластикові вікна у Полтаві, Ви можете замовити практично на кожному кутку, а чи будуть ці вікна якісні, як будуть встановлені і як довго вони Вам прослужать ось це вже питання. І тут головне не помилитися при виборі віконної компанії та зробити правильний вибір. Але перш ніж визначитися у кого купити якісні металопластикові вікна, необхідно ознайомитися з тонкощами вибору. Наша компанія, яка має багаторічний досвід на віконному ринку Полтави з великим задоволенням, допоможе Вам розібратися в даному, не простому питанні при виборі металопластикових вікон в будинок або квартиру в Полтаві та області. Ми знайдемо найоптимальніший варіант, який за всіма параметрами влаштує саме Вас!

Завдання, яке ми переслідуємо, полягає в тому, щоб надавати висококваліфіковані послуги та продавати якісну продукцію від "економ" сегмента до більш дорогого "еліт" сегмента за найприйнятнішими цінами.
Також ми націлені на взаємовигідне та багаторазове співробітництво, тому що ми цінуємо кожного клієнта і приділяємо велику увагу тому, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені і згодом повторно зверталися до нас і рекомендували своїм друзям, родичам, сусідам та знайомим.

 

Наша компанія є офіційним прямим постачальником від провідних, перевірених роками, сертифікованих компаній з виробництва металопластикових віконних конструкцій та алюмінієвих.
Матеріальна база даних виробників складається із всесвітньо відомих торгових марок:
ALUPLAST,
WDS, ALUMIL, ALUTEH. Дана продукція комплектується високоякісною німецькою фурнітурою: ROTO, GU та бюджетними варіантами, але зі збереженням гідної якості, фурнітурою – AXOR.

Розовые Стены
Вся продукція забезпечується гарантією якості терміном до 5-ти років, а також всією необхідною технічною документацією, що підтверджує комплектність та якість кожного замовлення

Конкурентною перевагою серед безлічі віконних компаній є те, що ми окрім продажу та монтажу металопластикових вікон та дверей, надаємо ще й «ПОВНИЙ СПЕКТР» будівельно-монтажних послуг у галузі світлопрозорих конструкцій та облаштування балконів та лоджій у Полтаві та Полтавській області, а саме:

  • металопластикові вікна: продаж та монтаж;

  • скління будь-якої складності та конфігурації квартир, балконів, лоджій, приватних будинків, магазинів, офісних приміщень, лікарень, шкіл, садків та будь-яких будівель, що потребують засклення;

  • здійснюємо такі складні види скління як: фасадне та вітражне скління, вхідна група в магазин, бутік, салон і т.д., сходові прольоти, тамбури, веранди, зимові сади, офісні та магазинні перегородки, перегородки будь-якої складності та будь-якого призначення з використанням металопластикових та алюмінієвих конструкцій;

  • зварювально-монтажні роботи по балкону будь-якої складності;

  • висотні роботи;

  • продаж та монтаж бронедверей.
     

Особлива увага та вдосконалення вже багато років у нашій компанії приділяється таким напрямкам:

Ми найкращі, тому що — 

01

ми зібрали у себе найкращих, безцінних та висококваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом роботи в даній галузі.

02

наша компанія працює тільки з якісною продукцією і у нас навіть "недорого" — не означає погано

03

на нашому рахунку величезна кількість балконів, лоджій, балконів «під ключ» та світлопрозорих конструкцій (вікна, двері, перегородки тощо) у Полтаві та Полтавській області, а
також купа задоволених клієнтів

На всю нашу продукцію та роботу поширюється гарантія та сервісне обслуговування

Отримати кваліфіковану консультацію

vodafone.png
(097) 545 46 95
Kyivstar.png

ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання

bottom of page