top of page

Енергозберігаючі склопакети

multi-steklopaket.webp

Якщо ви хочете придбати вікна з максимальними тепло- та шумоізоляційними характеристиками, вам варто звернути увагу на вікна ПВХ з енергозберігаючим склопакетом.

Енергозберігаюче скло - це поліроване флоат-скло, на його поверхню шляхом спеціального напилення наноситься покриття з напівпровідникових оксидів металів. i - скло проводиться вакуумним напиленням і являє собою тришарову (або більше) структуру з шарів срібла, що чергуються.

Це покриття забезпечує проходження в приміщення короткохвильового сонячного випромінювання, але перешкоджає виходу з приміщення довгохвильового теплового випромінювання, наприклад, від опалювального приладу.

При встановленні металопластикових конструкцій з однокамерним склопакетом з i-склом (формула 4/16/4i), теплоізоляція вища до 20%, а вплив ультрафіолету зменшується приблизно на 15-20%. Також однокамерний склопакет з i-склом дешевше і легше двокамерного, а значить навантаження на фурнітуру стає набагато меншим, за рахунок цього збільшується її термін служби. Енергозберігаюче покриття i - скла має товщину кілька десятків нанометрів, і практично нічим не відрізняється від звичайного скла, воно також прозоре для людського ока, як і звичайне скло.

Застосування склопакетів з i-склом дозволяє домогтися не тільки зниження енерговитрат, а й помітно підвищити комфорт та затишок приміщення.

Отримати кваліфіковану консультацію

vodafone.png
(097) 545 46 95
Kyivstar.png

ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання

bottom of page