top of page

Бронедвері

dor_raz.webp
94kit.webp

Металевий каркас полотна складається з суцільної профільної труби, виготовленої з 2-х мм сталі. Полотно має лицьовий холоднокатаний лист металу товщиною 2 мм, а також три горизонтальні ребра жорсткості та одне вертикальне ребро, що робить двері непідвладними механічним впливам ззовні. У конструкції дверей використовуються замки найкращих світових виробників - "Mottura", "Border", "Apecs", "Mul-T-Lock", "Гардіан".

Тепло- та звукоізоляцію забезпечує базальтове наповнення дверей – плити Rockwool та подвійний контур ущільнення. Двері навішуються на три потужні петлі на опорних підшипниках, захищені трьома антизрізами. Завдяки антизрізам відсутня можливість зрізу петель за допомогою електроінструменту.

Всі елементи металевого каркасу покриваються порошковою емаллю, яка проходить термообробку при температурі 180 С. Порошкові покриття мають підвищену хімічну стійкість, високі фізико-механічні показники та антикорозійні властивості. Ці властивості дозволяють отримувати удароміцне антикорозійне покриття, здатне працювати в діапазоні температур від -40 до 120°C.

Двері комплектуються декоративними панелями МДФ товщиною 10, 16 та 19 мм. Панелі МДФ відрізняються високими показниками зчеплення волокон, мають тверду поверхню і має підвищену стійкість до ударів, щільність МДФ плити становить 870кгм3, чим і обумовлена ​​міцність цього матеріалу. МДФ не коробиться від вологи та різких перепадів температури. Панелі МДФ облицьовуються плівкою ПВХ (полівінілхлорид). Покриття ПВХ робить панель МДФ більш довговічною, а необмежений вибір декору та різноманітні забарвлення, що імітують явно виражену текстуру волокон дерева, здатні задовольнити найвибагливіший смак.

Мало виготовити хороші металеві двері, їх ще потрібно правильно встановити. Вкрай небажано, щоб цю роботу виконували не професіонали, які не дають багаторічну гарантію на свою роботу, адже в більшості випадків наслідки неякісної установки даються взнаки лише через якийсь час. Нашими спеціалістами на стабільно високому рівні виконується доставка та встановлення вхідних металевих дверей, замовлених вами. Кожен клієнт може бути впевнений у тому, що ми надаємо повний цикл обслуговування, допомагаючи забезпечити комфорт та безпеку квартир та будинків.

Отримати кваліфіковану консультацію

vodafone.png
(097) 545 46 95
Kyivstar.png

ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання

bottom of page