top of page

Балкони

PB100642--7oTj0h.jpg
img_5496--lN0vOZ.jpg

Компанія «БЕСТМАЙСТЕР» здійснює будь-які будівельні та зварювально-монтажні роботи з балкону та його облаштування. Але давайте про все по-порядку.


Причини для скління та облаштування балконів та лоджій бувають різні:

 • Одні хочуть просто змінити стару балконну раму, що втратила зовнішній вигляд і
  технічно-функціональні властивості на нову, більш довговічну та безперечно практичну, металопластикову з метою досягнення більш естетичного вигляду. Та й згодом на балконі та у квартирі стане тепліше і тихіше. У цьому випадку ця послуга називається просто — скління балкона.

 • Інші керуються бажанням збільшити площу балкона з масою різноманітних цілей. Для реалізації цього використовується послуга розширення балкона по плиті, яка здійснюється завдяки зварювально-монтажним роботам з використанням електрозварювання та металопрокату: профільна труба, швелер, куточок.

 • Треті хочуть прикрасити балкон квітковими горщиками, то для цього необхідно зробити так зване розширення підвіконня. Дехто цю процедуру називають як винесення підвіконня або збільшення ширини підвіконня, але без втрати площі балкона. Для досягнення цього завдання проводиться винесення (розширення)
  балкона по верхньому горизонтальному периметру огородження, що дає можливість подати підвіконня у бік вулиці, і в результаті стати більш функціональним за рахунок збільшення своєї ширини. Таке розширення здійснюється тим самим способом, що і стандартне розширення балкона по плиті
  завдяки зварювально-монтажним роботам з використанням електрозварювання та металопрокату.

 • Є і такі, хто просто хоче отримати акуратний внутрішній вигляд свого балкона, то їх зацікавить наша послуга внутрішнього оздоблення балкона. Вона може здійснюватися різноманітними будівельними матеріалами такими як:
  - пластикові панелі (пластикова вагонка);
  - МДФ вагонка;
  - гіпсокартон з наступними оздоблювальними роботами: шпаклівка, фарбування, поклейка шпалер, декоративного або натурального каменю і тд.

 • Також, на сьогоднішній день має дуже великий попит послуга утеплення балкон. Оскільки ми всі знаємо як важливо зберегти тепло холодними зимовими вечорами і прохолоду у спекотний літній день. Також, необхідно не забувати про шумоізоляцію, оскільки багато будівельних матеріалів, що використовуються в утепленні балкона мають чудові шумоізоляційні показники. Іншими словами, замовивши у нас послугу з утеплення балкона ви отримуєте термоізоляцію та шумоізоляцію балкона.

 • Хтось вважає за краще замовити таку послугу як балкон «під ключ» і поєднати увесь вищесказаний перелік послуг і не тільки, позбавивши себе турбот, пов'язаних із пошуком різних фірм, будівельних бригад або майстрів для кожного етапу роботи.

  Але насправді неважливо, яка причина спонукає саме Вас зробити ремонт або облаштування балкона. Важливо те, що якісне скління та облаштування балконів та лоджій необхідно довіряти професіоналам — це допоможе зберегти ваші гроші, час і що важливіше — нерви.
  Доручивши цю нелегку справу, що вимагає спеціальних знань, навичок та досвіду, нам Ви отримуєте гарантію про виконані роботи з одних рук та надалі щодо гарантії, а також сервісного обслуговування можна взагалі не турбуватися.

  Якщо з якоїсь причини Ви збентежені щодо того, що хочете отримати у результаті, фахівці нашої компанії кваліфіковано допоможуть розібратися на прикладі готових рішень з демонстрацією наших робіт у власній фотогалереї та визначити поставлені завдання перед нами. Таким чином, Ви разом з нами підберете оптимальний варіант для облаштування балкона або лоджії, з урахуванням особистих побажань і технічних можливостей Вашого балкона.

P9090502--SMPJh4.jpg
Скління балкона
fr2.webp

Французький балкон

zovn1.webp

Розширення балкона

yteplennia3.webp

Утеплення балкона

zovn3.webp

Зовнішня обшивка балкона

vnutr4.webp

Внутрішнє оздоблення балкона

Більше прикладів наших робіт Ви можете знайти у галереї
bottom of page